KATEGORIJA A
Vrstni red Št.Številka Ime Ekipe Povprečni Čas Kazenske sekunde Rezultat čas 1 čas 2 čas 3 avg DP
1 26 GASKO TEAM 01:49,24 00:00,00 01:49,24 01:49,37 01:49,27 01:49,09 01:49,24 DA
2 22 TREBUŠKA AMATERJA 01:54,63 00:00,00 01:54,63 01:54,67 01:54,59 01:54,63 01:54,63 DA
3 36 Jajo pa Pajo 01:56,11 00:00,00 01:56,11 01:56,12 01:56,06 01:56,16 01:56,11 DA
4 23 Zreče 1 01:56,49 00:00,00 01:56,49 01:56,66 01:56,45 01:56,37 01:56,49 DA
5 34 Ižanska lumpa 02:03,07 00:10,00 02:13,07 02:03,05 02:02,99 02:03,16 02:03,07 DA
6 46 Zavratec 02:13,28 00:00,00 02:13,28 02:13,33 02:13,24 02:13,28 02:13,28 DA
7 18 Počasni posnetek 02:08,38 00:05,00 02:13,38 02:08,51 02:08,34 02:08,28 02:08,38 DA
8 54 Hell boys 2 02:14,89 00:00,00 02:14,89 02:14,89 02:14,90 02:14,87 02:14,89 DA
9 41 POSTOJNA 02:19,96 00:05,00 02:24,96 02:20,03 02:19,93 02:19,93 02:19,96 DA
10 33 PODLA FANTA 02:25,10 00:00,00 02:25,10 02:25,13 02:25,09 02:25,09 02:25,10 DA
11 43 HOZI PA ŽAŽI 02:32,69 00:00,00 02:32,69 02:32,73 02:32,71 02:32,63 02:32,69 DA
12 45 PGD ZAGORJE-MESTO 02:39,50 00:00,00 02:39,50 02:39,40 02:39,46 02:39,63 02:39,50 DA
13 21 ta mal pa ta velk 02:31,48 00:10,00 02:41,48 02:31,59 02:31,51 02:31,35 02:31,48 DA
14 3 Podivjana petelina 02:40,49 00:05,00 02:45,49 02:40,63 02:40,48 02:40,37 02:40,49 DA
15 31 Kripl Team 02:43,19 00:05,00 02:48,19 02:43,28 02:43,12 02:43,18 02:43,19 DA
16 7 Dole 02:20,45 00:30,00 02:50,45 02:20,47 02:20,40 02:20,47 02:20,45 DA
17 12 Spretna amaterja 02:42,29 00:10,00 02:52,29 02:42,27 02:42,24 02:42,35 02:42,29 DA
18 25 B&B BOJSA 02:54,69 00:05,00 02:59,69 02:54,63   02:54,75 02:54,69 DA
19 24 Trezna Soldata 02:55,21 00:10,00 03:05,21 02:55,14 02:55,27 02:55,23 02:55,21 DA
20 51 Gamsa 02:56,96 00:15,00 03:11,96 02:56,64 02:57,18 02:57,06 02:56,96 NE
21 52 Vid & Seba 02:53,92 00:20,00 03:13,92 02:53,96 02:53,78 02:54,03 02:53,92 DA
22 11 Nč bt jezn 03:29,03 00:05,00 03:34,03 03:29,13 03:29,04 03:28,91 03:29,03 DA
23 39 DTL Racing Team 03:32,61 00:05,00 03:37,61 03:32,77 03:32,55 03:32,50 03:32,61 DA
24 27 SPERMIJA 02:33,83 05:00,00 07:33,83 02:33,89 02:33,98 02:33,63 02:33,83 NE DISK
25 42 Velika vas 1 03:14,49 05:15,00 08:29,49 03:14,70 03:14,31 03:14,47 03:14,49 NE DISK
26 20 BRATA GROBOLJŠEK 03:30,79 05:15,00 08:45,79 03:30,93 03:30,77 03:30,66 03:30,79 NE DISK
27 FIRE BROTHERS 10:00,00 10:00,00 30:00,00 10:00,00 NE
28   Moravška panterja 10:00,00   10:00,00 30:00,00     10:00,00 DA
29 Hell boys 1 10:00,00 10:00,00 30:00,00 10:00,00 DA
30   PGD LOKVICA 10:00,00   10:00,00 30:00,00     10:00,00 NE
 
KATEGORIJA B Ime Ekipe Povprečni Čas Kazenske sekunde Rezultat čas 1 čas 2 čas 3 avg
1 4 Black Box 01:50,61 00:00,00 01:50,61 01:50,74 01:50,58 01:50,50 01:50,61 DA
2 1 PANTER 02:03,42 00:00,00 02:03,42 02:03,52 02:03,39 02:03,35 02:03,42 DA
3 5 Mali in veliki PROBLEM 02:05,28 00:00,00 02:05,28 02:05,37 02:05,24 02:05,22 02:05,28 DA
4 38 PGD Postojna B 02:05,64 00:00,00 02:05,64 02:05,57 02:05,45 02:05,91 02:05,64 DA
5 8 Se ne morva zment 02:34,59 00:30,00 03:04,59 02:34,80 02:34,90 02:34,06 02:34,59 NE
6 6 PSTOŠKA NORCA 03:19,80 00:20,00 03:39,80 03:19,99 03:19,70 03:19,72 03:19,80 NE
7 28 Toro pa Pončo 05:15,45 00:10,00 05:25,45 05:15,44 05:15,47 05:15,44 05:15,45 NE
KATEGORIJA C Ime Ekipe Povprečni Čas Kazenske sekunde Rezultat čas 1 čas 2 čas 3 avg
1 19 Pečelin bus team 02:24,24 00:00,00 02:24,24 02:24,43 02:24,16 02:24,13 02:24,24 DA
2 17 MOST 1 02:17,93 00:10,00 02:27,93 02:18,19 02:17,77 02:17,82 02:17,93 DA
3 13 Ta mlada 2 02:56,12 00:05,00 03:01,12 02:56,24 02:55,99 02:56,13 02:56,12 NE
KATEGORIJA D Ime Ekipe Povprečni Čas Kazenske sekunde Rezultat čas 1 čas 2 čas 3 avg
1 47 PGD Postojna & Rakek 02:17,90 00:00,00 02:17,90 02:18,17 02:17,80 02:17,72 02:17,90 DA
2 10 KAMIKAZE TEAM 02:26,40 00:00,00 02:26,40 02:26,34 02:26,45 02:26,41 02:26,40 DA
3 29 Backdraft 02:27,26 00:00,00 02:27,26 02:27,43 02:27,25 02:27,09 02:27,26 DA
4 53 OGNJENI TANDEM 02:37,11 00:05,00 02:42,11 02:37,21 02:37,22 02:36,91 02:37,11 DA
5 50 PGD PPP 02:54,28 00:00,00 02:54,28 02:54,33 02:54,30 02:54,22 02:54,28 DA
6 14 Prebrisana lisjaka 03:05,93 00:05,00 03:10,93 03:05,96 03:05,89 03:05,94 03:05,93 DA
7 2 PIPI IN MELKIJAD 03:32,74 00:00,00 03:32,74 03:32,70 03:32,70 03:32,82 03:32,74 NE
8 37 lepotica in zver 02:59,38 00:35,00 03:34,38 02:59,80 02:59,28 02:59,06 02:59,38 DA
9 9 M & M TEAM 03:35,28 00:00,00 03:35,28 03:35,36 03:35,32 03:35,16 03:35,28 DA
10 Kaličopkota 10:00,00 10:00,00 30:00,00 10:00,00 DA
11   Seba in Nina 10:00,00   10:00,00 30:00,00     10:00,00 DA
KATEGORIJA E Ime Ekipe Povprečni Čas Kazenske sekunde Rezultat čas 1 čas 2 čas 3 avg
1 44 Vražje Petre 03:42,51 00:00,00 03:42,51 03:42,54 03:42,66 03:42,32 03:42,51 DA
2 16 FIREBABES 03:58,88 00:10,00 04:08,88 03:58,86 03:59,00 03:58,78 03:58,88 DA
3 32 TRNOVSKI STRELKI 04:22,34 00:15,00 04:37,34 04:22,46 04:22,28 04:22,28 04:22,34 DA
4   FIRE FOXES 10:00,00   10:00,00 30:00,00     10:00,00 DA